Loteria Română. Aceastea sunt CIFRELE zilei de luni

Mara Ivan |
Data actualizării: | Data publicării:
Care este reportul la diferite categorii
Care este reportul la diferite categorii

Un report de peste 13,89 milioane de lei (2,85 milioane de euro) la categoria I a jocului Joker va fi disponibil în cadrul tragerilor loto care vor avea loc joi, în timp ce la categoria I a jocului Loto 6/49 reportul depăşeşte 5,9 milioane de lei (1,21 milioane de euro), potrivit unui comunicat remis luni de Loteria Română.

La Noroc se înregistrează un report cumulat în valoare de peste 1,8 milioane lei (aproximativ 370.000 de euro), iar la categoria a II-a a jocului Joker reportul este în valoare de peste 642.000 de lei (peste 131.800 de euro).

La Noroc Plus, la categoria I, se înregistrează un report în valoare de aproximativ 491.000 de lei (100.800 de euro).

La tragerea Loto 5/40, la categoria I, este în joc un report în valoare de peste 523.800 de lei (107.500 de euro), iar la Super Noroc se înregistrează un report cumulat ce depăşeşte 59.500 de lei.

Citește și Loteria România: VEȘTI importante pentru jucători

La tragerile loto de duminică, Loteria Română a acordat peste 12.300 de câştiguri, în valoare totală de peste 564.000 de lei.

Joi vor avea loc noi trageri Loto 6/49, Noroc, Joker, Noroc Plus, Loto 5/40 şi Super Noroc.

Google News icon  Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCBusiness și pe Google News

Ţi s-a părut interesant acest articol?

Urmărește pagina de Facebook DCBusiness pentru a fi la curent cu cele mai importante ştiri despre evoluţia economiei, modificările fiscale, deciziile privind salariile şi pensiile, precum şi alte analize şi informaţii atât de pe plan intern cât şi extern.

Articole Recomandate

Get it on App Store Get it on Google Play
DC Media Group Audience

Calculator schimb valutar

EUR
Azi 4.9709
Diferența 0.0017
Zi precendentă 4.9692
USD
Azi 4.567
Diferența 0.0202
Zi precendentă 4.5468
Schimb
in
Curs valutar | Actualizat la 21-07-2024
EUR flag1 EUR = 4.9709 RON
USD flag1 USD = 4.5670 RON
GBP flag1 GBP = 5.8970 RON
CHF flag1 CHF = 5.1374 RON
AUD flag1 AUD = 3.0560 RON
DKK flag1 DKK = 0.6663 RON
CAD flag1 CAD = 3.3295 RON
HUF flag1 HUF = 0.0127 RON
JPY flag1 JPY = 0.0290 RON
NOK flag1 NOK = 0.4199 RON
SEK flag1 SEK = 0.4279 RON
XAU flag1 XAU = 354.6908 RON
Monede Crypto
1 BTC = 305293.77RON
1 ETH = 15973.17RON
1 LTC = 334.94RON
1 XRP = 2.70RON
Indicatori financiari
IRCC:
3 luni: 5.86% p.a.
ROBOR:
3 luni: 5.81%
6 luni: 5.87%
12 luni: 5.91%
EURIBOR:
3 luni: -0.4770 %
6 luni: -0.3880 %
12 luni: -0.1270 %
Indici bursieri | Sursa: BVB
IndiceUltima valoareVariatie
BET18662.07-0.47%
BET-BK3465.59-0.48%
BET-FI60983.24-0.58%
BET-NG1332.27-0.14%
BET-TR40776.67-0.47%
BET-TRN39664.75-0.47%
BET-XT1592.20-0.48%
BET-XT-TR3425.99-0.48%
BET-XT-TRN3339.21-0.48%
BETAeRO1047.87-0.69%
BETPlus2757.43-0.46%
RTL41064.51-0.47%

Opinii

Tren deraiat / Foto: Replica Online

Călătoriile cu trenul au devenit sport extrem în România

Căile Ferate din România se mai țin în doar...

Cosmin Marinescu
pexels.com

Comunicate de presa

Mașini

O nouă etapă de înscrieri în Programul Rabla Plus 2024

Începând de luni, 22 iulie 2024, ora 10:00,...

S-a semnat / FOTO: Freepik

Conducerea AMEPIP a demisionat. Va fi o nouă echipă managerială

Conducerea Agenției pentru Monitorizarea și...

Energie. Foto: Pexels.com

POLITICA DE CONFIDENȚIALITATE | POLITICA COOKIES |

Copyright 2024 - Toate drepturile rezervate.
Informațiile BVB sunt destinate exclusiv pentru folosința individuală a utilizatorului final și nu pentru a fi redistribuite, revândute sau folosite în scop comercial.
cloudnxt2
YesMy - smt4.5.3
pixel