Rușii au reînviat un vierme după 24.000 de ani
Oamenii de știință ruși au reînviat cu succes un mic animal asemănător unui vierme după 24.000 de ani înghețat în Siberia. Acesta a fost capabil să mănânce și să se reproducă singur...
10 Iunie 2021